اسامی فاتحان لنین به ارتفاع 7153 متر اعلام شد


وقتی هدف یکی باشد. وقتی دل های همه، یک چیز بخواهد. وقتی قلب های همه، برای یک نیت تند بزند. دیگر فرقی نمی‏کند چه کسی یا چه کسانی، راه رسیدن به هدف را هموار می کنند. دیگر فرقی نمی کند که تو، کجا باشی! توی مشهد کنار امام رضا باشی و دلت هوای صعود داشته باشد. یا توی منطقه، توی کمپ1 نشسته باشی. یا تا ارتفاع 6000 متری رفته باشی و دستور توقف شنیده باشی. یا این که  تا خود قله رفته باشی! فرقی نمی کند تو خودت با پای خودت قله را فتح کرده باشی، یا یک نفر دیگر، یا چند نفر دیگر، پا روی قله گذاشته باشند. در هر صورت که باشد، همان دلِ همدل شده، همان قلبِ یکی شده، باعث می شود که هدف آن قدر برایت مهم شده باشد، که وقتی به آن دست پیدا کنی، حتی توی مشهد، حتی توی ارتفاع صفر هم احساس کنی، که به قله رسیدی. به همان ارتفاع 7135 متری!
 مهم این است که دل و قلبت همراه بوده و همگام. مهم این است که به هدف رسیده ای.
9 بانوی کوهنورد راهی یک صعود شدند تا به قله برسند، و هزاران دل هم، همراهشان شد، تا آن ها قله را فتح کنند. لابد شنیده اید و لابد خوانده اید، که از این تیم 12 نفره، تنها 6 نفر توانستند تا خود قله بروند. شاید برای خیلی ها مهم نباشد، آن 6 نفر کدام یک از افراد تیم هستند و هدف، یعنی کسب افتخاری دیگر، برای جامعه کوهنوردی استان مهم باشد. اما به هر حال، به رسم همه صعودها و براساس ابلاغیه احکام صعود، موارد زیر تقدیم می شود: 
حسین امانی: صعود کننده به قله
جواد نوروزی: صعود کننده به قله
بصیره حسن زاده: صعود کننده به قله
زهرا ارغیانی: صعود کننده به قله
محبوبه باغبان: صعود کننده به قله
سارا صفائیان: صعود کننده به قله
راضیه غضنفری: صعود کننده به ارتفاع 6900 متری
زری سلیمانی: صعود کننده به ارتفاع 6500 متری
زهرا عبدالهی: صعود کننده به ارتفاع 6500 متری
حکیمه وفادار نیا: صعود کننده به ارتفاع 6100 متری
معصومه قشقایی: صعود کننده به ارتفاع 6100 متری
مجید مذهبی: مستقر در کمپ1

 

 منبع : هیئت کوهنوردی خراسان رضوی 


/ 2 نظر / 82 بازدید
مهداد توسلی

خدا قوت به این دو عزیز.ماشاالله پویا

ک_بختیاری

با دورود و سلام حضور شما همنوردان بزرگوار این صعود موفقیت آمیز را به همه شما عزیزان و بخصوص دوستان گرامی گروه پویا تبریک و تهنیت عرض می کنم . همیشه بر فراز باشید