اطلاعیه روابط عمومی هیات کوهنوردی خراسان رضوی جهت برنامه استقبال از مهدی عمیدیمراسم استقبال از مهدی عمیدی کوهنورد افتخار آفرین خراسانی، 4شنبه 11/3/90 ساعت 19:30، در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد برگزار می شود.
مهدی عمیدی کوهنورد افتخار آفرین خراسانی، بعد از ظهر 3شنبه 10/3/90  ساعت 19 به وقت محلی از کاتماندو به سمت دوحه پرواز می کند و ساعت 2صبح در فرودگاه دوحه می نشیند و بعد از آن روز 4 شنبه ساعت 17 به وقت محلی قطر را به مقصد مشهد ترک می کند و ساعت 19:30 وارد فرودگاه هاشمی نژاد مشهد می شود. طبق هماهنگی های انجام شده با مسئولین فرودگاه، برنامه استقبال از کوهنورد قهرمان، ساعت 19:30 بعد ازظهر در فرودگاه هاشمی ن‍ژاد مشهد با حضور مسئولین استانی برگزار می شود. اطلاعیه روابط عمومی هیات کوهنوردی به شرح زیر می باشد:

باسمه تعالی
بار دیگر، افتخاری بزرگ، با تلاشی مثال زدنی، برای جامعه ورزشی ایران و البته جامعه ورزشی خراسان، به همت اراده پرتوان کوهنورد خراسانی، رقم خورد. تا برگ زرین دیگری، در کارنامه کوهنوردی استان ثبت شود. در همین راستا مراسم استقبال از مهدی عمیدی کوهنورد قهرمان خراسانی، 4شنبه 11 خرداد ماه 90، ساعت19:30، در فرودگاه هاشمی نژاد مشهد، سالن پروازهای خارجی، با حضور مسئولین استانی برگزار می شود. لذا از همه پیشکسوتان، کوهنوردان و دوستداران ورزش استان، جهت تقدیر و ارج نهادن به این همت بلند، برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل می آید.

روابط عمومی هیات کوهنوردی خراسان رضوی


/ 1 نظر / 18 بازدید
کوهنورد

http://to-otaghe-heiat.blogsky.com/1390/06/20/post-574/ در رشته سرطناب نوجوانان A : مقام اول ایمان کمالی در رشته سرطناب بزرگسالان : مقام اول غلامعلی براتزاده در رشته سرعت نوجوانان A : مقام سوم ایمان کمالی در رشته سرعت نوجوانان B : مقام اول سید علی رشید آبادی و مقام دوم معین رضوی نیا در رشته سرعت جوانان : مقام سوم سعید همتی در رشته سرعت بزرگسالان حمیدرضا توزنده جانی مقام هایی که در متن اصلی پست شاهد آن بودید مقام هایی است که تنها و فقط سنگنوردان نیشابوری در قالب تیم بی سر و ته استان خراسان رضوی در مسابقات کشوری اخیر بدست آوردند ( هفت مدال از سی و دو مدال یعنی ۲۱٪) و بازهم طبق مکررات گذشته نه تنها پشتیبانی ای از این تیم و اعضای آن نشده حتی نه در بدرقه و نه در استقبال ایشان شاهد هیچ گونه حرکتی از مسئولین استانی نبوده ایم. آیا واقعا سهم خراسان رضوی با توجه به پشتیبانی ای که از تیم خود می کند این است؟؟؟؟؟؟؟