POUYA CLIMBING GROUP

این وبلاگ متعلق به گروه کوهنوردی پــو یــا ( مشهد ) میباشد

پیاده روی مردم روستای آبیز خراسان جنوبي در روز خانواده
ساعت ٢:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۱٠/٢۳
 
مردم روستای آبیز از توابع شهرستان قاین در استان خراسان جنوبی روز خانواده را با برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی گرامی داشتند.
در این همایش که به همت دهیاری این روستا و هیات ورزش های همگانی استان برگزار شد بیش از 3 هزار نفر حضور داشتند که مسافت 3 کیلومتری را با شکوه خاصی طی کردند و در نهایت به قید قرعه به 100 نفر از شرکت کنندگان جوایز نفیسی از قبیل هزینه سفر به کربلای معلی – سکه بهار آزادی و ... اهدا شد.
رویکرد شخصی : حتما بخاطر افزایش بودجه ورزش همگانی از 550 میلیون به 950 میلیون میتونند جوایز ارزنده تری بدن مطلب زیر رو هم بخونید .


منبع : پایگاه خبری ورزش

---------------------------------------
خبرگزاري موج - گروه اقتصاد ورزش
بدون امكانات و بودجه كافي نمي توانيم در بحث توسعه ورزش همگاني در خانواده ها گام برداريم.

الدين حيدري رئيس فدراسيون همگاني در گفتگو با خبرنگار موج بيان كرد :سال گذشته بودجه فدراسيون پانصد و پنجاه ميليون تومان بود و بيست و شش رشته در حال فعاليت بودند ، اما بودجه امسال در حدود 950 ميليون تومان مي باشد كه اميدواريم حمايت هاي سازمان تربيت بدني و كميته ملي المپيك ادامه پيدا كند.
وي در ادامه بيان كرد : 21 رشته ورزشي در اين فدراسيون فعال هستند ، در سال گذشته پنج رشته كه رشته هاي رزمي بودند از اين فدراسيون جدا و به فدراسيون ورزشهاي رزمي اضافه شدند و هم اكنون در تلاش هستيم تا رشته هاي ديگري را جايگزين آنها كرده و عامه مردم را به انجمن ها ي فدراسيون همگاني جلب كنيم.
حيدري در پايان خاطر نشان كرد : ما دست نياز به سوي تمام ارگانهاي مختلف كشور دراز مي كنيم تا فضاهاي ورزشي تحت اختيار خود را حداقل در فصل زمستان در اختيار اين فدراسيون قرار دهند تا برنامه هاي اجرايي هر چه بهتر انجام شود. 
comment نظرات ()