POUYA CLIMBING GROUP

این وبلاگ متعلق به گروه کوهنوردی پــو یــا ( مشهد ) میباشد

اخراج فردوسي‌پور براي حفظ «منافع ملي»؟! - واقعا جای تاسف داره
ساعت ٤:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۱٠/٥
 اين مقامات تهديد کرده‌اند که همه تلاش خود را براي برکناري فردوسي‌پور به علت آنچه آنها «ضربه به منافع ملي»! مي‌دانند، انجام مي‌دهند.

----------------------------------------------

شنيده مي‌شود به دنبال مباحث مطرح ‌شده از جانب «محسن صفايي‌فراهاني» رئيس کميته انتقالي فدراسيون فوتبال در برنامه اخير تلويزيوني 90 و بيان موارد متعددي از پشت‌پرده‌هاي دخالت دولت و سازمان تربيت بدني در انتخابات فدراسيون فوتبال از جانب وي، فشارهايي براي برکناري «عادل فردوسي‌پور» از سوي برخي محافل به صداوسيما وارد شده ‌است.

به گزارش آفتاب، اين فشارها از آنجا آغاز شد که صفايي ‌فراهاني با حضور در برنامه 90 که به گفته فردوسي‌پور، به‌رغم دعوت از نمايندگان سازمان تربيت بدني، هيچ شخصي از جانب اين سازمان در آن حاضر نشده‌ بود، با ارايه مدارک و اسناد مستدل، از بسياري از مسائل مربوط به دخالت دولت و رئيس سازمان تربيت بدني در انتخابات فدراسيون فوتبال، پرده برداشت.

افشاگري رئيس کميته انتقالي فدراسيون فوتبال و رئيس سابق اين فدراسيون، کار را آنقدر بالا کشاند که برنامه 90 شاهد بيشترين مدت زمان پخش در تاريخ خود بود و حتي دو تن از مقامات سازمان تربيت بدني که براي پاسخگويي به سخنان صفايي فراهاني به صورت تلفني در برنامه حاضر شده بودند نيز نتوانستند پاسخ قابل پذيرشي به افکار عمومي بدهند و به ناچار مجبور به قطع تماس خود مي‌شدند.

در همين زمينه هم شنيده مي‌شود که برخي مقامات ارشد دولتي که از حضور صفايي فراهاني در برنامه 90 و مباحث مطرح شده از سوي وي، عصباني هستند و از سوي ديگر، «عادل فردوسي‌پور» را مقصر اصلي اين مسئله مي‌دانند، در ديشب و امروز برخي فشارها را روي سازمان صداوسيما آغاز و انتقادات بسياري را نسبت به عملکرد فردوسي‌پور مطرح کرده‌اند.

اين مقامات تهديد کرده‌اند که همه تلاش خود را براي برکناري فردوسي‌پور به علت آنچه آنها «ضربه به منافع ملي»! مي‌دانند، انجام مي‌دهند.

نظرات كاربران:
اگر ضربه اي به منافع كشور زده شده است توسط همين آقاياني است كه تيشه به ريشه ورزش مخصوصا فوتبال زده اند . مگر آقاي فردوسي پور چه كار خلافي انجام داده اند ؟ اين براشفتگي نشان از ضعف و مشكل آنهاست. از آقاي ضرغامي هم تشكر مي كنيم ومي خواهيم كه ازوي پشتيباني لازم بعمل آورند و ديگران بايد بروند خودرا اصلاح نمايند .
خیلی با انصافید نمایندگان دولت کجا تماس را قطع می کردند. جالبه! اونها تازه اصرار داشتند که در مقابل حرفهایی که آقای صفایی می زند جوابگو خواهند بود. من کاری به صحبت های احساسی آقای هاشمی ندارم ولی صحبت های آقای آخوندی مستدل بود.
اگر این آقایان درایت داشته باشند می دانند که برنامهء 90 تاثیر خودش را گذاشته و برخوردحذفی با فردوسی پور بیانگر ضعف وناتوانی آنهاست.
یک برنامه تلویزیونی در قواره 90 برای فوتبال مملکت منشا اثرات فراوانی از 8-7 سال پیش بوده. آنچه اما مهم است انکه نود و فردوسی پور فقط و فقط باید مواظب باشند اسیر حاشیه نشوند در مقام پاسخگویی به تحریک کنندگان مغرض از اقشار مختلف نباشند و به بیانی ژورنالیستی زرد نشوند . 90 می تواند سالهای سال نور بر تاریکی زوایی پنهان فوتبال مملکت بتاباند و یقینا کسانی یارای نشستن بر صندلی ان را در مقام پرسش شونده داشته باشند که محکم ، مستدل ، قانونی و بی حب و بغض زبان بگشایند .
عادل آنقدر محبوب هست که کسی نمي‌تواند منكر شود. نمی توان نقش او را در فوتبال امروز مان نادیده بگیریم. او خلاق و نوآور است دین او به صدا و سیما بسیار بیشتر از حقی است که سیما بر گردن او دارد. او باعث رشد اطلاعات و تغییر نحوه گزارشگری شد

منبع : تابناک
----------------------------------------------

آیا به نظر شما مشخص کردن اینکه چه کسی کم کاری میکند کار بدی است نظر با شما 


 
comment نظرات ()